O spoločnosti

Spoločnosť ABE.TEC, s.r.o. je na českom a slovenskom trhu od roku 1996. ABE.TEC je česká spoločnosť so silným zázemím. Spoločnosť prešla mnohoročným vývojom a ponúka tím technických špecialistov, servisné dielne, školiace stredisko a predvádzacie priestory.
Všetky produkty majú CE a sú servisované v našom servisnom stredisku. Medzi hlavné produkty patria: antistatiká, spájkovacia technika, spájkovačky, spájkovacia vlny, bezolovnaté spájkovanie, opravy BGA, optické testery AOI, momentové skrutkovače, atď

ABE.TEC, s.r.o. je priamy dovozca a všetok tovar je prvotriednej kvality. Tovar je priebežne testované a skúšané. Tím servisných technikov a poradcov je vždy k dispozícii, ak zákazník potrebuje pomôcť.

Všetky produkty je možné si odskúšať v našom centre.

Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001. Všetky činnosti sú v spoločnosti riadené podnikovými dokumentmi.
 

Spoločnosť ABE.TEC, s.r.o. a jej pracovníci ponúka nasledujúce záruky na výber a predaj tovaru:
  • Záruka technických parametrov. Výrobky sú od renomovaných firiem. V ponuke nie sú výrobky bezmenných ázijských výrobcov. Výrobca je vždy známy a je dohľadateľný.
  • Záruka náhradných dielov a technických informácií. Náš tovar je od prvotriednych dodávateľov, a preto garantujeme dostupnosť všetkých náhradných dielov.
  • Záruka servisu, v našej spoločnosti pracujú prvotriedne odborníci, ktorí zabezpečujú záručný a pozáručný servis všetkých našich výrobkov.
  • Záruka ceny. Naše ceny sú reálne a nie sú premrštené tak, aby sme vzápätí mohli urobiť veľkoryso zľavu 50%. Naše ceny korešpondujú s cenami v EÚ.
  • Naše ceny odráža kvalitu predávaných výrobkov. Naše výrobky nie sú na jedno použitie, ale pre profesionálne použitie.
  • Záruka odskúšanie tovaru, ak máte záujem, môžete si náš tovar odskúšať v našom predvádzacom a školiacom stredisku. Osobne sa presvedčíte, či je výrobok naozaj vhodný pre Vaše použitie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech