Kontakt

Sídlo a prevádzka spoločnosti

ABE.TEC, s.r.o.,
č. p. 43,
530 02 Ostřešany
IČO: 259 92 333
IČP: 1000934276
DIČ: CZ 259 92 333

Telefon: +420 466 670 035
Fax: +420 466 670 036
E-mail: soldering@abetec.cz
Hlavní web: www.abetec.cz
 

Obchodný register vedený Krajským súdom v Hradci Králové oddiel C, vložka 18860.

Ako sa k nám dostanete a ako nás nájdete


Zvětšit mapu

Detail nájdete tu:

www.mapy.cz                     www.maps.google.cz

Priestory spoločnosti ABE.TEC sú obci Otřešany u Pardubic. Hlavné kancelárie sú v hlavnej budove, biela dvojposchodová budova. Hlavný vchod je z ľavej strany budovy.

Vlakom na hlavnú stanicu Pardubice a po tej autobusom č.10 a vystúpite na stanici Ostřešany park. Pred nastúpení do autobusu sa najprv presvedčte alebo spýtajte vodiča, či autobus zachádza na stanici Otřešany park, v opačnom prípade vystúpite v Ostřešany u školy a zvyšok musíte ísť pešo cca 500 m cestovný poriadok linky č.10.
Mestskou dopravou: Autobus č.10, stanica Ostřešany točňa. Táto linka začína na hlavnom vlakovom nádraží. Pred nastúpení do autobusu sa najprv presvedčte alebo spýtajte vodiča, či autobus zachádza na stanici Ostřešany park. Cestovný poriadok linky č.10.
Autom od Tuněchod (Hrochův Týnec, Vysoké Mýto): akonáhle miniete tabuľu Otřešany po ľavej strane uvidíte dvojposchodovú bielu budovu firmy  ABE.TEC, s.r.o.
Autom od Pardubíc (Chrudim, Praha, Hradec Králové): v Ostřešany pôjdete smer Tuněchody (Vysoké Mýto, Hrochův Týnec) a po pravej strane takmer na konci Ostřešany uvidíte bielu dvojposchodovú budovu firmy ABE.TEC, s.r.o.
GPS: nastavte si Ostřešany. Súradnice sú 49°59'32.892"N, 15°48'23.263"E
Mapa: sídlo našej spoločnosti nájdete vo východnej časti obce Ostřešany.

Pravidlá pre predaj tovaru a poskytovanie služieb

Spoločnosť ABE.TEC, s.r.o. sa snaží zabezpečiť všetkým zákazníkom kvalitné dodávky tovarov a služieb. Dodávka tovaru a zabezpečenie služieb však nie je a nemôže byť nikdy iba a jedine v kompetencii spoločnosti ABE.TEC, sro Kvalita poskytnutej dodávky je závislá od dopravcov a legislatívy Českej republiky, EÚ a zospovědnosti štátneho úradníka. Dodávky tovaru sa riadia obchodnými a dodacími podmienkami spoločnosti ABE.TEC, sro, kde sú jasne definované zodpovednosti spoločnosti ABE.TEC, s.r.o.

Ďakujeme za Váš čas, ktorý venovali zhliadnutí našich stránok, a budeme sa tešiť na Vašu objednávku.

ABE.TEC Team

Kontaktný formulár


Uděluji souhlas se zasíláním nabídek dle GDPR. Celé znění souhlasu a možnosti zrušení souhlasu naleznete ZDE.


captcha

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ve všech produktech